Saç Ekimi Antalya

saç ekimi antalya

Saç Eki̇mi̇ Sonucunda Saçlarin Çıkma Süresi̇

Saç dökülme nedenleri̇ ve fue saç ekimi sonucunda saçların çıkma süresi̇ ne kadardır?

Saç Eki̇mi̇ Sonucunda Saçlarin Çıkma Süresi̇Saç kadın içinde erkek için de en önemli bir aksesuardır. Saçı olmayan erkek ve kadın vücudunun bir organı eksikmiş gibi hissetmektedir. Saç dökülmeleri çeşitli sebeplerden dolayı seyrelmeye ve zamanla kelleşme olarak adlandırılır. Çeşitli olarak bilinmedik ve ucuz marka kozmetik ürünlerinin saça kullanılması ilerde büyük kayıplara neden olmaktadır. Ayrıca kişi kemoterapi ve radyoterapi gibi cerrahi yöntemler sonucunda da kayıplar yaşaması mümkün olmaktadır. Aşırı strese bağlı olarak da saçlarda seyrelmeler görülebilir. Birçok insanda nedeni belli olmayan saç koparma hastalığı adı verilen durumlarda da zamanla saç köklerinin zayıfladığı görülmüştür.

Fue saç ekimi sonucunda saçların çıkma süresi ne kadardır?

Saç dökülmesine karşı saç ekiminin ne kadar etkili bir sonuç olduğunu istatistikler göstermektedir. Hastalara yapılan incelemeler sonucunda bu sonucun gözlemlenmesi imkanı doğmuştur. Bu operasyon oldukça basit bir yöntem olmakla birlikte, mutlaka işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Yani, uzman kişiler tarafından yapılan Fue saç ekimi doğru yapıldığında mkemmel sonuçlar vermektedir. Bu sayede doğal sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Fue saç ekiminden hemen sonra kişinin taburcu olması mümkündür.

Kişiye yapılan Fue saç ekiminden üç hafta sonra dökülmeler gerçekleşmektedir. Bu durum saç ekimi yaptıran kişiyi eğer yeterli bir şekilde bilgilendirilmemişse panik yapmasına neden olur. Oysaki bu durum tamamen geçicidir. Fue saç ekiminden doksan gün sonra yeni saçlar sağlıklı bir şekilde çıkmaya başlamaktadır. Saç dökülmesi yaşanan bölgeye transfer edilen saçlar oldukça doğal bir şekilde çıkmakta olup, kimse tarafından fark edilmemektedir.  Yaklaşık olarak on ay gibi kısa bir sürede ekim yapılan bölgede tamamen saçlar kendini göstermeye başlamaktadır.

Saç dökülmelerinekarşı en etkili yöntem olan Fue saç ekimi oldukça uygun fiyatı ile günümüzde hemen her yerde uygulanmaktadır.

 

 

 

.